صفحه اصلى شغل ها سازمان ها ارزيابي مقالات هشدارها سوالات رايج
 
 
خدمات
5 , 4 , 3 , 2 , 1
سرپرست خدمات رفاهی قطار
رشته خدمات
سرپرست خدمات رفاهی قطار کسی است که بتواند از عهده سرویس دهی خدمات رفاهی مسافرین با کمک مامورین تحت تصدی برآمده و به منظور ارایه خدمات مطلوبتر با رئیس قطار مسافری هماهنگی لازم را نماید و توانایی تنظیم و کنترل صورتحساب ها ، کنترل کمی و کیفی مواد مصرفی و غیر مصرفی ، دفاتر فروش ، تنظیم گزارش عملکرد مالی و اداری و اعلام وضعیت های خاص کاری و اداره کلی امور سرپرستی و خدماتی را داشته باشد و همچنین بتواند در امر آموزش و برنامه ریزی از کارآموزان آزمون به عمل آورد .
مدیر تور
خدمات هتلداری و گردشگری
مدیر تور کسی است که علاوه بر دارا بودن مهارت راهنمای تور داخلی و راهنمای تور حارجی از عهده انجام برنامه ریزی تور داخلی و تعلیمات سرپرستی برآید.
سرپرست دبیرخانه
رشته خدمات اداری
سرپرست دبیرخانه کسی است که بتواند از عهده برنامه ریزی، تقسیم کار، تامین نیازهای مربوطه، ایجاد هماهنگی، سازمان دهی و رهبری سیستم دبیرخانه برآید.
راهنمای تور داخلی
رشته خدمات هتلداری و گردشگری
راهنمای تور داخلی کسی است که بتواند از عهده تشخیص جاذبه های توریستی داخل کشور زبان شناسی تخصصی و راهنمایی و هدایت گردشگران در قطب های توریستی داخلی برآید.
گوینده
رشته هنر
گوینده کسی است که بتواند از عهده خواندن شعر و نثر کلاسیک فارسی با فن بیان ، شناخت و علائم کاری ، شناخت انواع متن برای گویندگی و انجام دوبله فیلم برآید .
معاون حسابرسی
معاون حسابرسی کسی که بتواند از عهده تشخیص عوامل موثر محیط کار ، اجرای همکاری با مدیریت ، کنترل و ارزیابی فعالیت های کادر تابعه ، راهنماییهای لازم و نظارت بر وظایف جاری حسابرسی و گزارش نویسی برآید.
تحلیلگر آمار بهداشت و درمان
تحلیل گر آمار بهداشت و درمان، کسی است که بتواند از عهده تشخیص شاخصهای آماری- مدیریت داده ها در نرم افزارهای بیمارستانی- محاسبه شاخصهای آماری- رسم نمودارهای آماری و آنالیز داده ها برآید.
خیاط درجه یک
خیاط درجه یک (ضخیم دوز مردانه) کسی است که علاوه بر دارا بودن مهارت های مربوط به خیاط درجه 2 (نازک دوز مردانه) بتواند از عهده دوخت انواع کت ، پالتو و جلیقه برآید و همچنین با پیش گیری از حوادث ضمن کار و رعایت نکات ایمنی آشنایی داشته باشد.
تعمیرکار سیستمهای ایمنی و حفاظتی (دزدگیر)
رشته الکترونیک
تعمیر کار سیستم های ایمنی و حفاظتی یا به قول عامیانه آن دزدگیر کسی است که توانایی نصب، تشخیص و تجزیه و تحلیل مدارات الکترونیکی در سیستم های دزدگیر را در انواع متعدد آن داشته باشد.
الگوساز و برشکار لباس زنانه
رشته خیاطی
الگو ساز و برشکار لباس زنانه کسی است که بتواند از عهده اندازه گیری، رسم الگو، پیاده کردن الگو و برش انواع پارچه براساس الگو پیاده شده و کنترل و اصلاح عیوب حاصله در پارچه های برش خورده برآید و همچنین با نکات ایمنی و بهداشت محیط کار و پیشگیری از حوادث ضمن کار آشنایی داشته باشد.
5 , 4 , 3 , 2 , 1
 
  کليه حقوق اين سايت به شبکه رشد تعلق دارد